Site Rengi

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sayfa’da firmamıza sıkça sorulan sorular bulunmaktadır. Cevapları öğrenmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Transfer fiyatları kişi başı fiyatlar mı ?

Yayınlanan fiyatlar araç başına olan fiyatlardır, kişi başına değildir. Gitmek istediğiniz bölge-lokasyon listemizde bulunmuyorsa iletişim bölümünden bizi arayarak fiyat bilgisi sorabilirsiniz.

Rezervasyonu nasıl yapabilirim ?

Web sitemizde bulunan rezervasyon formunu doldurabilirsiniz veya whatsapp uygulaması üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede cevap verilecektir.

Transfer Ödemesini nasıl yapabilirim ?

Transfer sırasında veya transfer sonrasında ödemenizi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.

Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim ?

Rezervasyon iptali için tarafımıza en az 2 saat öncesinden iletişim kurabilirsiniz 7/24 whatsapp destek hattımız ile iletişime rezervasyon iptal işlemini çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz

Araçlarınızda bebek-çocuk koltuğu var mı ?

Bütün araçlarımızda en az bir adet bulunmaktadır. Talep edildiğinde ikinci koltuk için personelimiz ücretsiz bir şekilde sizlere verecektir.

Geri dönüş transferi de yapabilir misiniz ?

İsterseniz otelde isterseniz başka bir yerde konaklayın bulunmuş olduğunuz adresten havalimanına dönüş transferinizi de gerçekleştiriyoruz.

Transfer tarihim veya saatim değişirse ne yapmalıyım ?

Bizi arayarak, çevrim içi whatsapp veya mail yolu ile bizlere bildirmeniz halinde transferiniz istediğiniz bir tarih ve saate göre güncellenecek tir.

Acil bir yere gitmek istediğimde transfer için ne yapmalıyım ?

Bize whatsapp hattımızdan yazarak veya telefon ile ulaşarak anlık transfer talebinizi oluşturabilirsiniz. Size yakın olan ekibimizi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese gönderiyoruz.

Bölge listenizde bulunmayan bir lokasyona gitmek veya o bölgeden ayrılmak istersem ne yapmalıyım ?

Bölge listelerimizde popüler olan ve çok kullanılan lokasyonlar bulunmaktadır. Transfer ihtiyacınız doğrultusunda ister şehir merkezinde ister kırsal alanda olun dilediğiniz yerden bize ulaşarak transfer talebi oluşturabilirsiniz veya gitmek istediğiniz adrese bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz ve transfer talebi  oluşturabilirsiniz.
 
Popüler transfer lokasyonlarımız;
 
Antalya Havalimanı Side Transfer
Antalya Havalimanı Belek Transfer
Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Sadece antalya havalimanından veya gazipaşa havalimanından mı transfer yapıyorsunuz ?

Hayır, sizi istediğiniz lokasyondan alıp gitmek istediğiniz lokasyona transferinizi gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.   

Transfer aracında herhangi bir otelde, durakta mola verilecek mi veya başka müşteriler olacak mı ?

Hayır, kesinlikle bütün transferlerimiz kişi ya da kişilere özel vip transferdir, asla karışık transfer olarak adlandırdığımız shuttle transfer değildir.