Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Antalya Plus Transfer Hakkında

Şirketimiz, ülkemizde turizm sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda 2012 yılında Akdeniz’in incisi Antalya’da kurulmuştur. Antalya havalimanı ve Alanya Gazipaşa havalimanı transfer hizmeti vermektedir. En büyük ilkemiz, siz değerli müşterilerimize yüksek standartlı, kaliteli ve rahat bir hizmet sunmaktır. En temel özelliğimiz çevre unsurlarına önem veren, özenle hizmetlerimizi geliştirerek Antalya’nın tüm ilçelerine 7/24 transfer hizmeti sunmaktır.

Antalya havalimanı transfer hizmetlerimiz, estetik ve fonksiyonel açıdan dizayn edilmiş araçlarımız; özel eğitimli ve sertifikalı personeller tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onlara güzel bir hizmet vermek amacıyla çalışan şirketimiz ulusal ve uluslararası yolcular ile tüm havalimanı transfer hizmetlerini sağlamaktayız. Bunun yanı sıra transfer talebi artınca araç sayı kapasitemiz artmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz
  • Tüm araçlarımız yeni, konforlu ve klimalıdır. 7 gün 24 saat Lisanslı araçlarımızla özel transfer servisi.
  • Ücretler kişi başı değildir araç başıdır,. Sabit fiyat. Şimdi rezervasyon yap, transfer anında öde.
  • Çocuk koltuğu ücretsiz olarak verilecektir (en fazla 2 adet)
  • Eğer dönüş transferi de istiyorsanız, dönüş transferi ücretini ayrı ödeyebilirsiniz.
Yeni, konforlu, geniş ve lisanslı araçlarla “özel transfer”. Ön ödeme, peşinat yok, transfer sırasında ödeme yapın.

Etkin gücümüzü, bizi tercih eden misafirlerimizden ve profesyonel ekibimizden alıyoruz. Şirket içi eğitimlerimiz profesyonel çalışma anlayışı olan, uzman ve deneyimli eğitimciler tarafından verilir. Sürücülerimiz mesleki yeterlilik bilgilerine sahip, sürüş teknikleri, trafik kuralları ve ilk yardım eğitimlerimizden geçmektedirler. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için çalışanlarımıza sürekli olarak mesleki eğitim, yabancı dil eğitimi ve motivasyonlarını yüksek tutmak, performanslarının gelişmesini sağlamaktayız. Ayrıcalıklı transfer hizmeti için İnternet sitemizdeki çevrim içi WhatsApp hattından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aklınızda ki soruları bize soruları bize sorabilirsiniz

Online whatsApp destek hattımız ile iletişime geçin

Şirketimiz, Alanya havalimanı ulaşımı konusunda daima kendini geliştirip, sürekli yenileyen, kalite standartlarını takip edip faaliyet alanlarını arttırarak devam etmektedir. Dakik ve rahat 7/24 transfer hizmetiyle müşterilerimizin hizmetini ön planda tutarak memnun ettirmek başlıca hedefimiz olacaktır.