Site Rengi

Kestel Transfer

05.08.2020
34
antalya havalimanı kestel transferr

Kestel Transfer

Kestel transfer hizmeti, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı yaz mevsiminde çok fazla yerli ve yabancı misafir ağırlayan beldelerden biridir. Antalya da en çok gelinen yerlerden biri olan Alanya bölgesi içinde bulunan beldelerinde popüler olmasını sağlamıştır. Kestel’e geldiğiniz zaman eşsiz Toros dağları ve Akdeniz manzarasına tanık olabilirsiniz.

Havalimanından Kestel’e ulaşımınız için toplu taşıma araçları veya taksi ile zorluk yaşamamanız adına firmamız yüksek  konforlu ve rahat araçlarıyla sizlere 7/24 transfer hizmeti vermektedir. Araçlarımız geniş kapasiteli ve rahat koltuklarla kaplı araçlardır. Transfer çeşitlerimizin başında gelen Vip transfer hizmeti de mevcuttur. Vip araçlar daha donanımlı ve kişi sayısı kapasitesi fazla şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz kişi sayısına bağlı ve ihtiyacınıza uygun olarak dizayn edilir.

Araçlar hijyenik ve klimalıdır. Şoför ekibimiz trafik sürüşlerinde deneyimli ve güvenilir kişilerden oluşur. Havalimanına indiğinizde sizi güler yüzlü karşılarlar eşyalarınızı araca yerleştirip gideceğiniz noktaya hızlı ve güvenli şekilde ulaştırırlar. Kestel’den ayrılacağınız zaman havalimanına ulaşımınız için firmamız dönüş transferi de sağlamaktadır. Kaldığınız yer her neresi olursa olsun sizi bulunduğunuz konumdan havalimanına en kısa mesafede ulaştırırlar. Sizlerde en uygun bütçeli ve kaliteli bir yolculuk yaşamak için firmamız ile iletişime geçip detaylı bilgiler alabilirsiniz. Antalya havaalanı kestel transfer.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.