Site Rengi

Kargıcak Transfer

05.08.2020
36
antalya havalimanı kargıcak transfer

Kargıcak Transfer

Kargıcak Transfer, Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan meşhur tatil yerlerinden biri olan Kargıcak her yaz yüzlerce yerli ve yabancı misafirlerimize kapılarını açmaktadır. Doğal ve tarihi unsurlarıyla bünyesinde barındırdığı oteller ve plajı ile yoğun ilgi görmektedir.

Antalya havalimanından Kargıcak bölgesine gitmeniz için firmamızın geliştirilmiş transfer araçları sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Araçlarımız klimalı, konforlu ve son derece hijyenik araçlardır. Geniş araç filomuzla bütçenize en uygun araçları seçebilirsiniz. Araçlar standart ve Vip araçlar olarak ayrılır. Vip araçlar daha kişiye özel ve daha donanımlı olarak dizayn edilir. İstediğiniz kişilerle ve daha fazla kişi sayısıyla Vip araçları tercih edebilirsiniz.

Şoförlerimiz havalimanında sizi belli bir noktada beklerler, geldiğinizde  eşyalarınızı araca yerleştirip sizi en rahat ve hızlı şekilde kalacağınız yere götürürler. Şoför ekibimiz samimi, güvenilir ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Kargıcaktan havalimanına dönmeniz için dönüş transferi de sağlıyoruz. Dönüşünüz için uçağınızın kalkış saatinden 1 saat önce bizi arayıp bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. En uygun fiyatlarla ve geniş araç kapasitesiyle harika bir transfer yolculuğu yaşamak isterseniz sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Antalya havalimanı kargıcak transfer.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.