Site Rengi

Kalkan Transfer

05.08.2020
41
antalya havalimanı kalkan transfer

Kalkan Transfer

Kalkan transfer, Antalya’da gelişen turizmle birlikte son yıllarda en yoğun yerli ve yabancı misafir ağırlayan Kalkan bölgesi yazın vazgeçilmez yerlerinden biri hâline gelmiştir. Meis Adasına yakın olmasıyla ve çok yakınında bulunan Patara plajıyla çok daha önemli bir konuma sahip olmuştur.

Antalya havalimanından Kalkana ulaşımınızda otobüs, taksi vb. araçlarla kalabalık ve sıkışık şekilde gitmemeniz için firmamız uygun bütçeli transfer araçlarıyla sizlere her daim hizmet sunmaktadır. Araçlar son derece hijyeniktir ve konforlu koltuklarla tasarlanmıştır. Eğer dilerseniz kişiye özel Vip araçlarımız da mevcuttur. Daha donanımlı ve istediğiniz kişi sayısına uygun şekilde sizlere tahsis edilir. Şoför ekibimiz sürücülükte uzman kişilerden oluşan güler yüzlü kişilerdir.

Havalimanına vardığınızda sizleri en iyi şekilde karşılarlar ve yol boyunca keyifli bir sohbetle konaklanacağınız yere hızla götürürler. Tatiliniz veya geziniz bittikten sonra Kalkan’dan ayrılmanız gerekiyor. Firmamız havalimanına dönüş transferi hizmeti de vermektedir. Yapmanız gereken uçağınızın kalkacağı saatten 1 saat önce bizi haberdar etmeniz olacaktır. Havalimanından, gideceğiniz herhangi noktaya rahat ve konforlu bir yolculukla ulaşım sağlamak isterseniz firmamız ile iletişime geçip bizlerden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Antalya havalimanı kalkan transfer.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.