Site Rengi

Gündoğmuş Transfer

05.07.2020
66
antalya havalimanı gündoğmuş transfer

Gündoğmuş Transfer

Antalya havalimanı Gündoğmuş transfer hizmetleri deyince akla ilk gelen şüphesiz Antalya Plus Transfer dir. Araç filosu ve tecrübeli personelleri ile turizm ve taşımacılık sektöründe ki kaliteli ve ekonomik bir transfer hizmeti sağlamaktadır

Firmamız müşteri memnuniyetini en üst sırada tutarak Gündoğmuş ilçesinin her bir sokağına transfer hizmeti sağlamaktadır. Uzun yıllardır Antalya nın her bir semtine hizmet veren firmamız bizleri tercih eden değerli misafirleri ile dost edinmeyi başarmış, en büyük amacı ise bu samimi kazanımları uzun yıllar sürdürmüş ve sürdürmektedir.


Antalya Gündoğmuş ilçesi ve çevre beldelerde 7 gün 24 saat sürekli olarak araç filosunu son teknolojik araç takip sistemiyle merkez operasyon takımı tarafından takip edilmektedir, gerektiğinde araç personellerine gerekli uyarılar yapılarak uçak iniş ve kalkış rötar durumları, yol durumu ve diğer operasyonel eksiklikleri en aza indirerek en iyi siz değerli misafirlerimize Gündoğmuş transfer hizmetini vermek için çalışıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.