Site Rengi

Gündoğdu Transfer

05.08.2020
43
antalya havalimanı gündoğdu transfer

Gündoğdu Transfer

Gündoğdu transfer, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan Gündoğdu bölgesi, havalimanına 60 km uzaklıkta olan Akdeniz bölgesinde tercih edilen tatil beldelerinden biridir. Yakın çevresindeki antik yerler ve plajlarıyla her yaz sezonu tüm misafirlerimizin ilgi odağı hâline gelmiştir.

Tatil veya gezi amaçlı ziyaret ettiğiniz Gündoğdu bölgesinde konaklayacağınız yere gidebilmeniz için firmamızın en uygun bütçeli transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Geniş araç filosuyla tam donanımlı ve hijyenik araçlarımız 7/24 hizmetinizdedir. Araçlar standart ve vip araçlar olarak ayrılmaktadır. Vip araçlar özel olarak tasarlanmıştır ve istediğiniz kişi sayısına uygun şekilde sizlere tahsis edilir. Şoförlerimiz sürücülükte uzman kişilerden oluşmaktadır ve güvenilir kişilerdir.

Havalimanına indiğinizde sizi en iyi şekilde karşılarlar, eşyalarınızı araca yerleştirip gideceğiniz yere en kısa mesafede ulaştırırlar. Gideceğiniz yer her neresi olursa olsun en rahat ve konforlu araçlarımızla profesyonel hizmet kalitesiyle ve bütçenize uygun şekilde sizlere transfer imkânı sunuyoruz. Havalimanına dönmeniz için dönüş transferi hizmeti de vermekteyiz. Dönüş transferi için uçağınızın kalkış saatinden birkaç saat önce bizi arayıp bilgilendirmelisiniz. Siz de konforlu ve rahat bir seyahat yaşamak için bizlerle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Antalya havalimanı gündoğdu transfer.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.