Site Rengi

Göynük Transfer

antalya havalimanı göynük transfer

Göynük Transfer

Göynük, Antalya havalimanına 50 km uzaklıkta olan Kemer’in en gözde beldelerinden biridir. Yemyeşil doğası ve masmavi deniziyle her yaz yerli ve yabancı misafirlerimizin ilgi odağı hâline gelmiştir.

Antalya havalimanına geldiğinizde  Göynüğe gitmeniz için transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uçaktan indiniz ve Göynüğe gitmeniz gerekiyor. Bunun için firmamızın gelişmiş seçenekli ve rahat araçlarıyla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarımız standart araçlar ve Vip araçlardan oluşmaktadır. Vip araçlar daha özel tasarımlı ve kişinin ihtiyacına uygun olarak tasarlanır. Araçlar hijyenik ve bakımlıdır. Fiyatlar kişi başına değil araç başına alınır.

Şoförümüz sizi havalimanında karşılar, eşyalarınızı araca yerleştirir ve sizi keyifli bir yolculuğa çıkarır. Gideceğiniz yere kadar en kısa mesafede hızlı bir şekilde götürür. Ekip arkadaşlarımız güler yüzlü ve deneyimli kişilerden seçilmiştir. Göynükten ayrılmanızın zamanı geldi ve dönüşte otobüs ve taksi gibi araçlarla uğraşmak istemiyorsunuz. Firmamız sizlere dönüş transferi hizmeti de sağlamaktadır. Sadece uçağınız kalkmadan birkaç saat önce bizi arayıp bilgilendirmeniz gerekir. Ayrıca Antalyada ki tüm bölgelere de transfer hizmeti sağlıyoruz. Firmamız sektörel değişimleri takip ederek yeniliklere açık bir firma haline gelmiştir. Sizlerde en hızlı, hesaplı ve güvenli bir şekilde transfer hizmeti yaşamak isterseniz firmamızı tercih edip harika bir seyahat yaşayabilirsiniz. Sitemiz üzerindeki telefon hattından bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.