Site Rengi

Evrenseki Transfer

05.08.2020
39
antalya havalimanı evrenseki transfer

Evrenseki Transfer

Evrenseki, Antalya havalimanına 65 km uzaklıkta olan Side’nin en güzel beldelerinden biridir. Turizmin canlanmasıyla yaz sezonu boyunca ilgi gören bölgelerden biri olmuştur.

Antalya havalimanına geldiğinizde gideceğiniz yere toplu taşıma araçları, taksi vb. gibi araçlarla kalabalık ve sıkıcı bir şekilde seyahat etmemeniz için firmamız tercihiniz doğrultusunda sizlere en uygun bütçeli ve rahat araçlarla harika bir evrenseki transfer hizmeti sağlamaktadır. Son model araçlarımızla kesintisiz bir yolculuk hizmeti veriyoruz. Araçlarımız içeriğine göre çeşitlilik göstermektedir. İhtiyaçlarınıza uygun Vip araçlarımızda mevcuttur.

Vip araçlar daha kişiye özel ve daha konforlu araçlardan oluşmaktadır. Şoför ekibimiz güvenilir ve trafikte deneyimli kişilerden seçilmiştir. Ekip arkadaşımız uçaktan indiğinizde sizi havalimanında karşılar ve bavullarınızı araca yerleştirip kalacağınız yere en hızlı ve rahat şekilde ulaştırır. Tatil veya iş dönüşünüzde size dönüş transferi de sağlıyoruz. Kaldığınız yerden alıp en kısa mesafeden havalimanına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken uçağınızın kalkış saatinden bir saat önce bizi arayıp bilgilendirmeniz olacaktır. Evrenseki Transfer hizmetini daha konforlu bir hâle getirmeniz için firmamız ile iletişime geçip size sağladığımız bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.