Site Rengi

Denizyaka Transfer

05.08.2020
38
antalya havalimanı denizyaka transfer

Denizyaka Transfer

Denizyaka, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan bir tatil köyüdür. Antalya havalimanına yaklaşık 43 km uzaklıktadır. Denizyaka bölgesinde tatil veya iş seyahati için planınız varsa ulaşım konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız firmamız en uygun bütçeli araçlarla 7/24 denizyaka transfer hizmeti vermektedir.

Antalya havalimanından Denizyaka’ya gitmenizin en kolay ve rahat yolu firmamızın konforlu araçları ile yolculuk yapmanızdır. Toplu taşıma araçları veya taksilerle gitmeniz sıkıcı ve yorucu olabilir. Araçlarımız geniş, klimalı ve rahat koltuklu araçlardan oluşmaktadır. Araç çeşitlerimiz arasında Vip araçlar da mevcuttur. Daha kişiye özel ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştır.

Araçlar kişi başına değil araç başına fiyat farklılığı göstermektedir. Şoförlerimiz tecrübeli ve güler yüzlü kişilerden seçilmiştir. Şoförümüz havalimanına indiğinizde sizleri karşılayıp eşyalarınızı alırlar ve kalacağınız yere doğrudan hızlı bir şekilde götürürler. Dönüş transferinizde de sizi kaldığınız yerden alıp havalimanına götürüyoruz. Uçağınız kalkmadan birkaç saat önce arayıp bizi bilgilendirmeniz gerekecektir. Sizlerde ulaşım stresi yaşamadan daha konforlu ve güvenli bir yolculuk yaşamak isterseniz firmamız ile sitemizdeki telefon hattından denizyaka transfer hizmeti için iletişime geçip bilgi alabilirsiniz veya rezervasyon formunu doldurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.