Site Rengi

Demre Transfer

01.06.2020
276
antalya havalimanı demre transfer

Demre Transfer

Antalya Havalimanı Demre transfer hizmetimiz dahilinde, Demre sınırları içerisinde bulunan tüm otel, hotel, pansiyon ve diğer birçok noktaya güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz vip taşımacılık hizmetinin ücretlendirme prosedürü ise gideceğiniz km’ye göre hesaplanmaktadır. Havalimanından Demre’ye yolculuk yapacak olan kişilerin; hangi gün ve hangi saatte yolculuk yapacakları bilgisi ile birlikte, vip yolculuk edecek olan kişilerin isimlerini firmamıza iletmesi gerekmektedir. Böylelikle, bizler de bu bilgilere göre hareket ederek sizlere en kaliteli taşımacılık hizmetini sağlamayı hedeflemekteyiz.

Belek Transfer Rezervasyonu Nasıl Yapabilirim ?

Demre transfer rezervasyon işlemlerinizi çok kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, uçak biletinizi aldıktan hemen sonra online olarak veya telefonla rezervasyon ile vip araç talebinde bulunmaktır. Siz henüz havalimanına iniş yapmadan biz sizi bekliyor olacağız.

Vip Demre Transfer

Antalya Havalimanı Demre transfer işlemi dahilinde gerçekleştirilen yolculuklar, normal hava koşullarında ortalama olarak 2 saat 40 dakika kadar sürmektedir. Yine, Antalya Havalimanı Demre arası genel itibariyle 160 km – 170 km arası olan mesafe, gidilecek konuma göre de azabilmekte veya artabilmektedir.

Antalya vip transfer dendiğinde akla ilk gelen taşımacılık firması, Antalya Plus Transfer’ dir. Geçmiş yılların verdiği üstün tecrübe ve iş disiplini ile hareket eden firma çalışanlarımız, sizlerin güvenliği ve konforunu en üst seviyede tutmak adına mesai harcamaktadır. Yolcularımız, daha rahat ve daha hızlı bir şekilde yolculuk edebilmek adına bazı gereksinimlere özellikle dikkat etmelidir. Antalya Plus Transfer firması olarak, gerçekleştirmiş olduğumuz Antalya vip transfer işlemi dahilinde siz değerli yolcularımızın beklentilerini karşılıyoruz.

Demre Transfer Hizmetlerinde Neden antalyaplustransfer.com ?

Firmamız tarafından sizlere sağlanan Antalya Havalimanı Demre transfer hizmetinin rezervasyon işlemi sırasında, seyahat edecek yolcuların isim ve soy isimlerinin tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Bu, yolcu güvenli açısından gerekli olup, yasal düzenlemeler çerçevesinde de tüm taşımacılık firmalarına zorunlu kılınmıştır. Demre transfer hizmeti esnasında aracımız normal bir şekilde tarafınıza tahsis edilmektedir.

Eğer ki yolculuk yapacak kişiler arasında bebek var ise bunu rezervasyon sırasında bize bildirmeniz gerekmektedir. Böylelikle firmamız tarafından araç içerisine bebek koltuğu veya talebinize göre yükseltici yerleştirilmektedir. Harika bir turizm merkezi olan Demre bölgesindeki dilediğiniz otele en kısa sürede ve en güvenli şekilde ulaşmanız adına elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve görüşlerinizi belirtmek, bunlara ek olarak da anında rezervasyon işlemi yapmak için Antalya Plus Transfer çağrı merkezi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz

Demre Gezilecek Yerler

Bizans döneminin en önemli yerleşim bölgelerinden biri olan Demre, geçmiş tarihinin tüm güzelliklerini bu günlerde bile açık şekilde göstermektedir. Bununla birlikte, harika yemekleri ve temiz havası adından sıkça bahsettiren bu harika ilçe, denizi, kumu ve güneşi ile dünyaca ünlü bir hale gelmiştir. İşte, Demre gezilecek yerler listesi;

Kekova Adası: Demre bağlı harika bir tarihi bölge olan Kekova, her ne kadar arazi koşulları sebebiyle yerleşim bölgesi olmasa da turizmler için birçok kafe ve pansiyona sahiptir. Sadece teknelerle ulaşılabilen bu ada, 188 metrelik en tepe noktası ve 105 metrelik maksimum deniz derinliği ile ziyaretçilerini adeta büyülemektedir. Bununla beraber, adada bulunan birçok tarihi kalıntı da bu adaya gelen yerli ve yabancı turistler için oldukça ilgi çekecek potansiyele sahip.

Sinema Kalesi: Demre gezilecek yerler dahilinde bir diğer önemli nokta da Sinema Kalesidir. Demre’nin mutlaka gezilmesi gereken yerlerinden biri olan bu adres, en çok turist çeken yerler arasında. Tarihi dokusu da oldukça eski olan Sinema Kalesi, M. Ö. IV. Yy’a dayanmaktadır. Buraya Sinema Kalesi denilmesinin nedeni ise, bu bölgede oluşan 7 oturma sıralı ve 3000 kişilik kapasiteye sahip antik bir tiyatrodur.

Soura Antik Kenti: Demre’nin tarihi mekanları arasında yer alan Soura Antik Kenti, güneş tanrısı olarak bilinen Apollon’un kehanet merkezlerinden birisi olarak tanımlanmaktadır. Sura köyüne çok yakın olan Soura Antik Kenti, Demre’ye yaklaşık olarak 6 km uzaklıktadır. Kentin yüzeysel genişliği oldukça küçük olması ile birlikte çevresi de neredeyse tamamen sularla kaplıdır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.