Site Rengi

Çolaklı Transfer

05.08.2020
44
antalya havalimanı çolaklı transfer

Çolaklı Transfer

Çolaklı, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı şirin bir tatil beldesidir. Plajları ve tarihi mekânlarıyla ilgi çeken ve çok fazla otellerin bulunduğu bir turizm bölgesi hâline gelmiştir. Antalya havalimanına 57 km uzaklıktadır.

Firmamız yurtiçi veya yurtdışından gelen misafirlerimize Antalya içi tüm bölgelere en mükemmel şekilde transfer hizmeti sunmak için 7/24 çolaklı transfer faaliyet göstermektedir. Araçlarımız transfer tipi değişik ve çeşitli araçlardan oluşmaktadır. Standart binek araçlar ve Vip araçlarımız bulunmaktadır. Vip araçlar daha hızlı ve kişiye özel olarak tasarlanır. Kişi sayısı ve konfora göre değişiklik gösterir. Uçaktan indiğinizde şoförümüz sizi havalimanında karşılar, eşyalarınızı alıp araca doğru yönlendirir ve kalacağınız yere sizi en hızlı ve güvenli bir şekilde götürür. Şoförlerimiz trafikte uzman ve bilgili kişilerdir.

Araçlar klimalı ve son derece hijyeniktir. Çolaklı’dan ayrılmanızın zamanı geldiğinde havalimanına en kısa mesafede ulaşmanız için firmamız dönüş için çolaklı transfer hizmeti de vermektedir. Bunun için bizi uçağınız kalkmadan 1 saat önce bilgilendirmeniz gerekmektedir. Sizlerin memnuniyeti transfer hizmetimizi en güvenilir ve en iyi şekilde yerine getirmemizi sağlamaktadır. Ekonomik ve yüksek kaliteli araçlarla uygun fiyatlı transfer yolculuğu ulaşımınız için sitemizdeki telefon hattından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.