Site Rengi

Boğazkent Transfer

27.07.2020
54

Boğazkent Transfer

Boğazkent, Antalya havalimanına 48 km uzaklıkta olan, yerli ve yabancı turistler tarafından her yıl rağbet gören bölgelerden biridir. Antalya’nın Belek ilçesinde bulunmaktadır.

Boğazkent hızla gelişen bir turizm beldesi olduğu için turist sayısı da her sene artmaktadır. Bunun için Antalya havalimanından Boğazkent’e gidiş ve dönüş ulaşım transfer ihtiyacı olmaktadır. Firmamız, en uygun bütçeli transfer çeşitleriyle sizlere 7/24 hizmet vermek için her zaman çalışmaktadır. Araçlarımız oldukça hijyenik ve konforludur. Fiyatlar araç başına değişmektedir. Şoförlerimiz trafikte oldukça dikkatli, uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Filomuzda standart ve vip araçlar mevcuttur. Dilerseniz kalabalık bir grup veya kendinize özel olarak tasarlanmış araçla gitmek için vip transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Şoförümüz havalimanına indiğinizde sizi bir noktada bekliyor olacaktır. Daha sonra bavullarınızı araca yerleştirip konakladığınız mekana en kısa sürede ulaştıracaktır. Boğazkent’ten ayrılmanızın vakti geldiğinde firmamızı bir gün önceden arayıp bildirmeniz gerekecektir. Sizi konaklandığınız otelden veya yazlığınızdan alıp havalimanına en kısa yoldan ve rahat şekilde ulaştırıyoruz. Eğer sizde sakin, konforlu ve hesaplı bir yolculuk deneyimlemek istiyorsanız sitemiz üzerinden firmamız ile iletişime geçebilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.