Site Rengi

Beldibi Transfer

antalya havalimanı beldibi transfer

Beldibi Transfer

Antalya havalimanına 42 km uzaklıkta olan Beldibi, Kemer ilçesine bağlı küçük bir tatil beldesidir. Son yıllarda Kemer’e bağlı olmasıyla birlikte yerli ve yabancı misafirlerimizin gözde tatil beldesi hâline gelmiştir.

Buna bağlı olarak Antalya havalimanına geldiğinizde Beldibine ulaşım sağlamak için transfer ihtiyacı da doğmaktadır. Firmamız Beldibi bölgesi dâhil Antalya’da ki tüm bölgelere transfer hizmeti sunmaktadır. Sizleri en hesaplı ve rahat şekilde gideceğiniz yere ulaştırmak için her saat kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz. İsteğinize göre transfer çeşitlerimiz mevcuttur.

Firmamız Vip taşıma hizmeti de vermektedir. İhtiyacınıza uygun özel olarak tasarlanmış araçlarla istediğiniz kişi sayısına göre vip araçlarımız mevcuttur. Şoförlerimiz trafik kurallarını bilen son derece deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Beldibinden ayrılmak istediğiniz zaman sizlere dönüş transferi de sağlıyoruz. Döneceğiniz saatten 1 saat önce bizi bilgilendirmeniz gerekecektir. Şoförümüz sizi adresinizden alıp belirli bir noktada bekler ve eşyalarınızı bagaja yerleştirip sizi havalimanına götürür. Sizleri hizmetimizden memnun etmek en öncelikli görevimizdir. Verdiğimiz üstün hizmet ve konforlu yolculuktan faydalanmak isterseniz sitemiz üzerindeki telefon hattından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.