Site Rengi

Antalya Şehir İçi Transfer

antalya havalimanı antalya şehir içi transfer

Antalya Şehir içi Transfer

Her gün büyüyen ve gelişen turizm sektöründe siz müşterilerimizin kaliteli ve ekonomik açıdan transfer hizmeti alması gerektiğinin bilincindeyiz. Memnuniyetinizi en üst safhaya çıkarmak için sizlere stressiz, rahat ve güvenilir ulaşım seçenekleri sunmaktayız. Profesyonel çalışma anlayışı olan, güler yüzlü ve uzman çalışanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Standart araçlarımız, VIP araçlar ve Premium araçlarımız mevcuttur. Bunun yanı sıra engelli misafirlerimiz için de rahat bir iniş biniş imkânı sunuyoruz. Otomatik kapıya sahip araçların yanı sıra engelli rampasına sahip araçlarımızda sizlere tahsis ediyoruz. Yeni fikirler üreterek sizlerin ihtiyaç ve isteklerine uygun çözüm imkânları sunuyoruz. Trafik yoğunluğunu hesaplayarak yoğun olmayan yolları kullanarak seyahatlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Tüm çalışmalarımızı memnuniyet ve güven içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Antalya Şehir İçi Transfer Fiyatları

Seyahat yapmış olduğunuz araç fiyatları gideceğiniz yere ve araç türüne göre değişiklik göstermektedir. Bizlere iletişim bölümünde ulaşım sağlayarak bulunduğunuz konumu ve gitmek istediğiniz bölgeyi söyleyerek transferiniz için fiyat tarife bilgisi alabilirsiniz. Transfer işleminiz gerçekleşmeden sizlerden ödeme talep etmiyoruz. Ödemenizi transfer esnasında veya sonrasında havalimanında ki görevli temsilcimize veya araçtaki şoförümüze nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Popüler Bölgelere Ulaşım Süreleri

  • Alanya                  125 km.             120 dk
  • Belek                    40 km.                40 dk
  • Side                       75 km.                60 dk     
  • Kemer                   60 km.              70 dk        
  • Kalkan                  241 km.              210 dk
  • Kaş                        202 km.             180 dk
  • Beldibi                  42 km.               50 dk
  • Finike                   128 km.              130 dk

Antalya Transfer Rezervasyon Bilgisi

Tatil için veya iş için yapmış olduğunuz antalya transfer rezervasyonlarını kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için sizlere basit çözümler sunuyoruz. Antalya havalimanından Kemer, Belek, Side, Kaş, Alanya, Beldibi ve diğer bölgelere VIP veya bütçenize uygun transfer rezervasyonlarınızı yapmak için web sitemizdeki whatsapp telefon hattından bizlere ulaşabilirsiniz yada eksiksiz bir şekilde sitemizdeki formu doldurabilirsiniz. Rezervasyon iptallerinizi bizlere buluşma saatiden iki saat önce belirtmeniz gerekir.

Antalya Havalimanına İniş Yaptığımda Sizi Nasıl Bulurum

Havalimanına inip valizinizi aldıktan sonra görevlimiz sizi terminal çıkış kapısında elinde isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılayacaktır. Eğer ortamın kalabalık olması durumunda isminizin yazılı olduğu tabelayı görememeniz durumunda size verilen şoförümüzün iletişim numarasını arayarak ortak bir buluşma alanı belirleyip buluşmanız için yönlendiriyoruz. Acil olarak transfer talebi oluşturmanız halinde havalimanında transfer ekibimiz bulunmaktadır. Anlık olarak seyahat taleplerinizi gerçekleştiriyoruz.

Antalya Havalimanına Dönüş Transferi

İş seyahatinizin veya tatilinizin sonuna mı geldiniz ? bunun için havalimanına geri dönüş transferinizi yapmanız gerekecektir. Ulaşmak istediğiniz herhangi bir noktaya dönüş transferi hizmeti veriyoruz. En geç 1 gün önceden bizleri arayıp bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Dönüş transferiniz için kararlaştırılmış olan saatten yarım saat önce hazır bulunmanız gerekecektir. Özel bir durumunuz yoksa iç hat uçuşlarda 1 saat,dış hat uçuşlarda 2 saat öncesinden havalimanında olmanız gerekecektir. Transfer ekibimiz ile buluşmanız bu süreden daha öncesinde belirlenecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.