Site Rengi

Alanya Transfer

antalya havalimanı alanya transfer

Alanya Transfer

Oldukça ucuz ve aynı zamanda çok güvenli bir şekilde sağladığımız Alanya vip transfer hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? Alanya’nın ileri gelen firmaları arasındaki Antalya Plus Transfer, istediğiniz konuma lüks ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Üstelik en iyi şartlarda sağladığımız her türlü hizmetimiz, oldukça makul fiyatlara gerçekleşmesi ile birlikte bütçenizi hiçbir şekilde sarsmaz. Siz de hem ekonomik ve hem de vip transfer hizmet seçeneklerimizden kendinize uygun olanı belirleyerek harika bir tatil deneyimine ilk adımınızı atabilirsiniz.

Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer

Bu sefer ki tatil rotası olarak Alanya’yı seçmiş iseniz, Antalya Havalimanı Alanya transfer hizmetlerimiz ile otellerine kadar oldukça güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Antalya ve Gazipaşa Havalimanına pek de yakın sayılamayacak bir konumda olan Alanya, bu hava limanlarına ortalama 1 ile 3 saatlik uzaklığa sahiptir. Minimum 1 saat, maksimum 3 saat olarak değişkenlik gösteren Antalya Havalimanı ve Alanya uzaklığı ise konaklamış olduğunuz otelin uzaklığına göre değişebilmektedir. Bu mesafe, normal taşımacılık hizmeti dâhilinde gidildiğinde ise Alanya bölgesinin yoğun sıcaklığı sizi ve sevdiklerinizi olumsuz etkileyebilmektedir. Ancak biz, Antalya Plus Transfer firması olarak sizleri daima serin ve konforlu bir yolculuğa çıkartıyoruz.

Alanyanın Güzellikleri, Gezilecek Yerler

Ülkemizin en Güney kesimlerinde bulunan ve Antalya iline bağlı olan Alanya, özellikle de deniz turizminin çok geliştiği ilçelerden biridir. Deniz turizminin gelişmişliğinin yanı sıra, tarihi yapısıyla da dikkat çeken Alanya ilçesi, ziyaretçilerine harika bir gezi şöleni sunabilecek niteliğe sahiptir. Alanya Kalesi, Darphane, Bedesten, Kızıl Kule, Tophane, Ehmeden gibi yapıtlar, Alanya’nın en ünlü tarihi dokuları arasında yer almaktadır. Hem tarihi ve hem de deniz keyfi ile birlikte binlerce konaklama noktasının bulunduğu Alanya, özellikle de yaz ayları dahilinde yerli ve yabancı turistlere, tatil süreleri boyunca çok iyi şekilde ev sahipliği yapmaktadır. Bu denli kaliteli bir tatil hizmet standardına sahip olan olan bu ilçe, ün ve şöhretinin bir kısmını ise gelişmiş taşımacılık hizmetlerine borçludur. Öyle ki bu kent; deniz ulaşımı, kara ulaşımı ve hava ulaşımı konusunda da çok gelişmiş bir yapıya sahiptir. Buna bağlı olarak, Antalya vip transfer ulaşım sistemi de ciddi şekilde gelişme kat etmektedir. Gün geçtikçe gelişen ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı işleyen Antalya transfer hizmetleri, yeniliğe de her zaman açıktır. Bu kapsamda, gerek yerli ve gerekse de yabancı turistlere kesintisiz hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca hiçbir misafir, bu hizmetlerden mahrum bırakılmamakta ve en iyi şekilde ağırlanmaktadır.

Antalya vip transfer hizmetinden faydalanabilmenin en avantajlı yollarından biri de her türlü rezervasyon işleminin internet üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Tatil planınız dahilinde her şeyi ayarladıktan sonra sıra rezervasyon işlemlerine gelmektedir. Bu işlem için ilk olarak web adresimize giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra, iniş yapacağınız havaalanı ve gitmek istediğiniz konumu bize belirtmeniz yeterli olacaktır. Tarafımızca sizlere sağlanan vip taşımacılık hizmetlerimizden ister bireyse olarak ve iserseniz de sevdiklerinizle beraber faydalanabilirsiniz. Süper lüks araç kategorilerimizle sizin ve sevdiklerinizin dilediği konuma rahat ve güvenli bir şekilde ulaşması adına elimizden geleni yapmaktayız.

Alanya Transfer Ulaşım seçenekleri

Alanya ilçesi, deniz kenarındaki genel yerleşkesi ile deniz taşımacılığının da son derece mümkün olduğu bir yerdir. Otobüs ile ulaşmak isteyenler için de Alanya ilçesinin bir adet otogarı bulunmaktadır. Hava yolunu kullanmak isteyen misafirler için ise, Antalya Havalimanı ve Gazipaşa Havalimanını tercih edilmektedir. Her türlü ulaşımın son derece kaliteli olmasını ve uygun ücretlerle gerçekleşmesini destekleyen en önemli unsur ise şehir içi taşımacılıktır. Antalya vip transfer rahatlığıyla gerçekleşen bu hizmetler, başarı dağarcığını her geçen gün daha da genişletmektedir.

Vip Alanya Transferi

Alanya’daki her türlü lokasyona uçak yoluyla ulaşmak isteyen kişilerin ilk olarak Antalya Havaalanına iniş yapması gerekmektedir. Tam da bu noktada sizler için devreye giren Antalya Plus Transfer firması, sizlere en iyi Antalya Havalimanı Alanya transfer hizmetini sağlamaktadır. Sağlamış olduğumuz hizmet tamamen sizlerin isteği odaklı işlediği için tamamen sizlerin rahatlığı, sağlığı, memnuniyeti ve güler yüzünü sağlamak adına çalışıyoruz.

Alanya Transfer ücretleri

Alanya transfer ücretleri, gideceğiniz mesafe, hizmetlerden faydalanacak kişi sayısı ve gerçekleştirilen transfer hizmetinin şekline göre değişiklik göstermektedir. Sizler için sağlamış olduğumuz Alanya transfer hizmetlerimiz 0-4 yaş arası bebekler için isteğiniz doğrultusunda vip araca en fazla iki adet bebek koltuğu ücretsiz olarak da temin etmekteyiz. Transfer ücretlendirmesi ise kişi başına değil araç başına değerlendirilmektedir. Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun fiyat avantajına sahip Alanya transfer hizmet paketlerimizden birini seçerek harika bir tatil deneyimine merhaba diyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.