Site Rengi

Adrasan Transfer

antalya havalimanı adrasan transfer

Firmamız 2012 yılından bu yana Antalya’da havalimanı transfer hizmeti vermektedir.Adrasan bölgesi başta olmak üzere Antalyadaki tüm bölgelere vip transfer hizmeti sağlıyoruz.

Adrasan, Antalya havalimanına 80 km uzaklıkta olan berrak denizi ve yemyeşil doğasıyla her sene yerli ve yabancı turistlerimizin ilgisini çekmektedir. Çok konforlu ve bakımlı araçlarımız ile sizleri Adrasan’a kısa sürede ulaştırıyoruz. Şoförlerimiz gideceğiniz otel veya yazlığın yol bilgisine sahip, deneyimli, trafikte uzman kişilerden oluşmaktadır. Havalimanına indiğinizde şoför arkadaşımız sizi belirli bir noktada bekliyor olacaktır. Daha sonra eşyalarınızı bagaja yerleştirip istediğiniz yere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştıracaklardır.

Ayrıca firmamızın sizlere sunmuş olduğu özel araç seçenekleri ile VIP transfer hizmetimizde mevcuttur. Daha lüks ve istediğiniz kişi sayısına göre seyahat edebileceğiniz araçlarımız da vardır. Vip seçeneklerde tüm araçlar özel olarak tasarlanmıştır ve fazla yolcu sayısı için daha büyük araçlar önerilmektedir. Ayrıca araçlarda trafik sigortası bulunmaktadır. Misafirlerimizin memnuniyeti sunduğumuz hizmetin kalitesinin niteliği en öncelikli hedefimizdir. Antalyada ki tüm transfer ihtiyacınızı karşılamak için bizleri tercih ederseniz firmamız ile sitemiz üzerindeki whatsapp hattından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.